Rekordi - zračno orožje

03.10.2018

Zračna puška 10m (člani, članice, mladinci in mladinke 60 strelov ter finale, kadeti in kadetinje 40 strelov, pionirji in pionirke 20 strelov). Vodijo se tudi rekordi, doseženi na papirnatih tarčah na polne kroge v določenih kategorijah.

Kategorija

Rezultat:

Ime in Priimek oz. ekipa z rekordnim dosežkom Klub, društvo,
nosilci ekipnega rek.
Kraj dosežka Datum
ČLANI                               
  KDR 629,8 Željko MOIČEVIĆ SD Grosuplje MT Hoče 08.11.14
  DR 247,2 Jan KOLENC SD Grosuplje Pokal Trzina 06.01.18
  EDR 1859,9 Reprezentanca Željko Moičević, Grega Potočnik, Robert Markoja GP Plzen 04.05.13
           
  DR 600 Rajmond Debevec SD Olimpija Postojna 06.04.06
  EDR 1782 Reprezentanca Debevec, Hreščak, Kandare Ruše 17.01.03
           
ČLANICE          
  KDR  628,8 Živa DVORŠAK SD Olimpija Pokal Trzina 06.01.18
  DR  251,0 Saša Marija RATNIK SD Koloman Flisar Tišina Kebrov Memorial 26.02.17
  EDR 1873,3 Reprezentanca

Živa Dvoršak, Urška Kuharič, Klavdija Jerovšek

GP Ruše 14.01.18
           
MLADINCI          
  KDR 622,6 Žan KELENC SD Črenšovci Strelski upi Plzen 29.05.16
  DR 245,8 Maj KADUNC SD Trzin DP Gorišnica 14.04.18
  EDR 1850,4 Reprezentanca Jakob Petelinek, Erik Kandare, Žan Kelenc Dvoboj SLO_CRO 06.02.16
           
  DR 595 Robert Blažke SD I. poh. bat. Ruše Split 20.10.07
  EDR 1756 Reprezentanca Potočnik, Oblak, Bernot Beograd 12.12.09
           
MLADINKE          
  KDR 624,9 Suzana LUKIĆ SD Trzin 24.MST Ruše 13.01.18
  DR 250,4 Suzana LUKIĆ SD Trzin GP Beograd 09.12.17
  EDR 1857,2 Reprezentanca

Urška Hrašovec,          Nuša Žnidarič,          Suzana Lukić

JWC Suhl 25.06.18
           
KADETI          
  DR 411,4 Jure SOČIČ ŠSD Murska Sobota 1.krog DL Lj 22.10.17
  EDR 1192,8 SD Olimpija Blaž Lužar; Jernej Kušar; Matevž Furlan; 6.krog DL Kidričevo 17.03.18
           
  DR 394 Andrej Peternel SD Gorenja vas Ormož 20.01.08
  EDR 1158 SD Gorenja vas G. Oblak, L. Oblak, Peternel Črenšovci 09.03.08
  IEDR 1158 ŠD Črenšovci Žan Kelenc, Matjaž Škafar, Jan Nagy 3.krog DL Lubljana 22.12.13
           
KADETINJE          
  DR  414,2 Urška HRAŠOVEC SD I.pohorski bat. Ruše MT Beograd 11.12.16
  EDR 1209,9 SD Grosuplje Olja Kolenc, Hana Predalič Pulko, Sara Slak DP Kidričevo 24.03.18
           
  DR 396 Živa Dvoršak SD Olimpija Ljubljana 30.11.08
  EDR 1168 SD Postojna Kranjec, Muhič, Otoničar Hotinja vas 07.11.09
           
PIONIRJI          
  DR        
           
PIONIRKE          
  DR        
           
MEŠANI PARI          
ČLAN & ČLANICA KDR 828,5

Jakob PETELINEK             Živa DVORŠAK

Reprezentanca GP Wroclawia 29.03.18
  DR 488,1

Urška KUHARIČ                 Jan ŠUMAK

SD Kovinar Ormož DP mešanih parov LJ 22.09.18
           
MLADINEC & MLADINKA KDR 822,7 Maj KADUNC               Suzana LUKIĆ Reprezentanca EP Gjör 21.02.18
  DR 486,9 Urška HRAŠOVEC          Patrik JAKOPIČEK SD I.Pohorski bataljon Ruše DP mešanih parov LJ 22.09.18

 

 

Zračna pištola 10m (člani, članice, mladinci in mladinke 60 strelov ter finale, kadeti in kadetinje 40 strelov, pionirji in pionirke 20 strelov)

Kategorija

Rezultat:

Ime in Priimek oz. ekipa z rekordnim dosežkom Klub, društvo,
nosilci ekipnega rek.
Kraj dosežka Datum
ČLANI          
  KDR 585 Kevin VENTA SD Kovinar Ormož MST Ruše 17.01.16
  DR 241,7 Kevin VENTA SD Kovinar Ormož GP Novi Sad 09.08.18
  EDR 1730 Reprezentanca Ljubič Cvetko; Bučan Simon; Tkalec Peter; Ruše 17.01.99
           
ČLANICE          
  KDR 568 Jagoda TKALEC SD Dušan Poženel Rečica GP Wroclawia 07.04.18
  DR 233,6 Jagoda TKALEC SD Dušan Poženel Rečica Pokal Trzina 06.01.18
  EDR 1664 Reprezentanca Klara Smolič; Jagoda Tkalec; Denis Bola Ujčič; GP Ruše 14.01.18
           
MLADINCI          
  KDR 579 Jože ČEPER SD Vremščica Vremski Britof 1. KT Ljubljana 12.11.17
  DR 237,3 Jože ČEPER SD Vremščica Vremski Britof Pokal Trzina 07.01.17
  EDR 1686 Reprezentanca   Zagreb 20.02.99
           
MLADINKE          
  KDR 567 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki DP Gorišnica 15.04.18
  DR231,9 Jagoda TKALEC SD Dušan Poženel Rečica DP Rogla 02.04.17
  EDR 1616 Reprezentanca Anja Prezelj, Sara Ščuri, Teja Barašin GP Ruše 14.01.18
           
KADETI          
  DR 379 Rožle REPIČ SD Kamnik Železniki 20.11.10
  IDR 379 Dejan JAGER SD Dušan Poženel Rečica 5.turnir DL Ljubljana 11.02.18
  EDR 1083 SD Juršinci Kekec, Druzovič, Vesenjak Ormož 23.01.11
           
KADETINJE          
  DR  378 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki 6.krog DL LJ 26.03.17
  EDR 1067 SK Brežice Sara Ščuri; Pia Srbčič; Nasiha Žilić; DP Rogla 01.04.17
           
PIONIRJI          
  DR        
  EDR        
           
PIONIRKE          
  DR        
           
MEŠANI PARI          
ČLAN & ČLANICA KDR 757 Kevin VENTA                Jagoda TKALEC Reprezentanca EP Gjör 23.02.18
  DR 465,5

Anja PREZELJ             Klemen TOMAŠEVIČ

SD Lotrič Železniki DP mešanih parov LJ 23.09.18
           
MLADINEC & MLADINKA KDR 746 Anže GMAJNIČ                 Anja PREZELJ Reprezentanca EP Gjör 20.02.18

 

 

Serijska zračna puška 10m ( pionirji, pionirke 20 strelov, mlajši pionirji in mlajše pionirke ter cicibani in
cicibanke 20 strelov z naslonom)

Kategorija Rezultat:

Ime in Priimek oz. ekipa z rekordnim dosežkom

Klub, društvo,
nosilci ekipnega rek.
Kraj dosežka Datum
PIONIRJI          
  DR 190 Jernej MAVROVIČ SD I.poh. bat. Ruše Leskovec 13.04.02
  IDR 190 Bojan LAMPREHT SD Vrhnika Škofja Loka 09.12.07
  EDR 552 SD Leskovec   Ptuj 25.04.98
  IEDR 552 SD Gorenja vas G. Oblak, L. Oblak, Peternel Ljubljana 22.04.06
           
PIONIRKE          
  DR 191 Petra VERNIK SD Kovinar Ormož Ljubljana 15.02.09
  EDR 549 SD Kovinar Ormož Habjanič, Vernik, Kosi Leskovec 30.03.08
           
ML.PIONIRJI          
  DR  189 Mišo HARI ŠSD Murska Sobota DP Kidričevo 24.03.18
  EDR 550 SD Trzin Domen Zupanc Mušič, Jan Emberšič, Luka Lukić DP Turnišče 09.04.16
           
ML.PIONIRKE          
  DR 191 Meta DOBROVOLJC SD Vrhnika DP Turnišče 09.04.16
  EDR 547 SD Trzin Pika Pezdir; Lana Prostran; Nika Stjepanovič DP Rogla 01.04.17
           
CICIBANI          
  DR 189 Denis HAMZIČ SD Triglav Javornik Ljubljana 10.04.10
  EDR 527 SD Impol, Sl.Bistrica Pintar, Sobotič, Smogavec Cerknica 20.04.13
           
CICIBANKE          
  DR  187 Nika SKUBIC SD Kisovec DP Kidričevo 24.03.18
  EDR 524 SD Grosuplje Inja Urbas, Neja Ribič, Tinkara Andročec DP Turnišče 10.04.16

 

nazaj

Strelska zveza Slovenije

Dolenjska cesta 11

1000 Ljubljana

 

01 427 10 09

01 428 05 82

info[@]strelska-zveza.si

Obvestilo

- Veliko datotek na naši strani je v PDF formatu. V kolikor jih ne morete odpirati, si namestite Adobe Reader.

- Imate novico za našo spletno stran? Pišite nam na info[@]strelska-zveza.si. Ne pozabite priložiti tudi fotografije.

- Pripombe, predloge in pobude posredujte na info[@]strelska-zveza.si