Objava 10.03.2024

33. Državno prvenstvo z zračnim orožjem 10m za vse kategorije

Na podlagi 30.člena Pravilnika o državnih prvenstvih v streljanju s puško, pištolo in samostrelom, je preverjena ustreznost prijav in izpolnjevanje predpisanih norm za 33. Državno prvenstvo 10m. Ugovori se lahko podajo v roku treh dni.

Kriterija za nastop na državnem prvenstvu ne izpolnjujejo:

13191 Petja SMIRNOV, ŠLO, člani pištola. V rezultatih ni najdene predpisane norme oz. nastopa, ki je zabeležen z dnem 15.3.24 v II. DL Severozahod.

16503 Matej FORTE, TRZ, člani pištola. V rezultatih ni najdenega zabeleženega nastopa v II. DL Severozahod.

16098 Jan FILIPČIČ, IZO, puška U15. Nima posamične norme, društvo pa že ima prijavljene tri tekmovalce s posamično normo.

14896 Matija HORVAT, CPE, puška U15. Norma ni dosežena na tekmovanju, kjer se lahko doseže.

16377 Lan CIRAR, KIS, U13. Norma ni dosežena na tekmovanju, kjer se lahko doseže. Društvo že ima 4 tekmovalce s posamezno normo.

16511 Mark VRANKAR U11, DPR. Nima norme.

7. Državno prvenstvo z zračnim orožjem 10m za Mešane pare 10.03.2024

Na podlagi 30.člena Pravilnika o državnih prvenstvih v streljanju s puško, pištolo in samostrelom, je preverjena ustreznost prijav in izpolnjevanje predpisanih norm. Ugovori se lahko podajo v roku treh dni.

Objavljen seznam in postavitev parov za državno prvenstvo s puško in pištolo. Spremembo sestava para je potrebno sporočit.Prijavljeni tekmovalci izpolnjujejo pogoje za nastop na državnem prvenstvu.

V prijavah norm je bilo zaslediti več nepravilo povzetih rezultatov iz tekmovanj, ki se za določeno kategorijo ne upoštevajo. V bodoče se ne bo iskalo podatkov iz tekmovanj, kjer se norme lahko dosežejo in bodo tekmovalci brisani iz seznama.