Objavljamo Priročnik za delovanje društev v izdaji Zveze društvenih organizacij Slovenije, ki je namenjen vsem, ki v društvih delujete oziroma jih vodite saj se vsakodnevno srečujete s pomanjkanjem informacij iz tega področja. Upamo, da vam bo priročnik v pomoč pri urejanju osnovnih dokumentov in razmerij v društvu ter da bo delovanje vašega društva čim bolj uspešno in učinkovito.
V priročniku je na preprost način predstavljeno, kako ustanoviti društvo, kako ga učinkovito upravljati, kako zagotavljati finančno poslovanje,...

Priročnik za delovanje društev (Zveza društvenih organizacij 2011) (.pdf)