Zdravniški pregledi kategoriziranih tekmovalcev

Vsa društva opozarjamo na obveznost opravljenih zdravniških pregledov za vse kategorizirane športnike v novi sezoni 2013/14  (Informacije SZS 2013-103).

Vsi kategorizirani športniki pri Olimpijskem komiteju Slovenije s statusom kategorizacije mladinskega, državnega, perspektivnega, mednarodnega ali svetovnega razreda kategorizacije morajo (Uradni list RS, št.22/1998 z dne 20.3.1998, Zakon o športu, X. Zdravstveno varstvo športnikov, 42.člen) vsako leto opraviti redni letni zdravstveni pregled.

Pošiljamo vam kontakte centrov za medicino dela, prometa in športa preko povezave OKS:

Redni letni zdravstveni pregled lahko športniki opravijo brezplačno na sledečih dveh lokacijah.