Državno prvenstvo s puško in pištolo 50 m

V prilogi je seznam prijavljenih tekmovalcev za 30. Državno prvenstvo RS v streljanju s puško in pištolo 50m.

Zaradi premalo prijavljenih v posamezni disciplini in kategoriji so na podlagi 4.poglavja pravilnika naslednje spremembe:

- mladinci 3 x 40 se prestavijo v konkurenco članov;

- mladinke 3 x 40 se prestavijo v konkurenco članic;

- mladinci pištola 60 strelov se prestavijo v konkurenco članov;

- mladinke puška 60 leže se prestavijo v konkurenco članic;

- starejši dečki in starejše deklice v disciplini 3 x 10 strelov nimajo državnega prvenstva zaradi premalo prijavljenih;

- ekipna tekmovanja so v disciplini in kategoriji kjer je zadostno število prijavljenih ekip (najmanj 3);

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (Seznam_prijavljenih_DP-20200912.pdf)Seznam prijavljenih01.09.2020242 Kb