Razpis licenčnega seminarja

Seznanjamo vas z razpisom licenčnega seminarja SZS z obrazcem za potrjevanje zaposlitve.

Rok za prijavo na seminar je petek 14.9.2018.

Dokazilo o izpolnjevanju pristopnih pogojev na seminar pošljite na e-poštni naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Za več informacij se obrnite na vodjo seminarja Renata Štermana  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (potrdilo_o_zaposlitvi_1.doc)Potrdilo 31 Kb
Odjemi to datoteko (RAZPIS_Licenčni seminar_29.9.2018.pdf)Razpis licenčni seminar 259 Kb