Državno prvenstvo 2018

V skladu s 35.členom Pravilnika o državnih prvenstvih Republike Slovenije objavljamo seznam tekmovalcev in ekip z doseženo normo, ki je potrebna za nastop na državnem prvenstvu.

V priponki so vsi prijavljeni tekmovalci za katere je bila oddana ePrijava in izpolnjen podatek na Obr.SZS 1-06.

Na podlagi tretjega odstavka 35.člena je pristojna komisija ugotovila, da spodaj navedeni prijavljeni tekmovalci ne ustrezajo določilom o normah, zato  nimajo pravice nastopiti na državnem prvenstvu. Prizadete članice lahko v roku treh dni  podajo na navedeno odločitev ugovor.

Prijavljeni tekmovalci  brez predpisane norme :

14349 UMEK Anja Ž 2000 VRH SD Vrhnika

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (Preverjanje norm Podatki o prijavljenih tekmovalcih za DP-člani.xls)Prijavljeni tekmovalci za DP 04.04.2018102 Kb