Državno prvenstvo 2018

V skladu s 35.členom Pravilnika o državnih prvenstvih Republike Slovenije objavljamo seznam tekmovalcev in ekip z doseženo normo, ki je potrebna za nastop na državnem prvenstvu.

V priponki so vsi prijavljeni tekmovalci za katere je bila oddana ePrijava in izpolnjen podatek na Obr.SZS 1-06.

Državno prvenstvo v mešanih parih z zračnim orožjem

Vsi prijavljeni tekmovalci izpolnjujejo pogoje za nastop na državnem prvenstvu.

Za mladince pištola ni tekmovanja, saj sta prijavljeni samo dve ekipi.

Državno prvenstvo v trapu

V prilogi seznam prijav za DP Trap 2018, na kateri je prijavljenih 46 članov in 5 mladincev (kadetov). Prijavljeni člani, ki niso izpolnili norme za nastop na DP so sledeči:

1.Burja Bojan

2.Denchyk Vadym (tujec)

3.Pelcl Milan

4.Žižmond Danijel

5.Kocjančič Luka

Našteti tekmovalci lahko nastopijo v ekipni konkurenci, ne vodijo se pa v konkurenci med posamezniki (ekipe, za katere nastopajo imajo doseženo ekipno normo na ligaških tekmovanjih). Na priloženem seznamu so ti tekmovalci obkroženi z rdečo barvo.

Zračno orožje 10m

Na podlagi tretjega odstavka 35.člena je pristojna komisija ugotovila, da spodaj navedeni prijavljeni tekmovalci ne ustrezajo določilom o normah, zato  nimajo pravice nastopiti na državnem prvenstvu. Prizadete članice lahko v roku treh dni  podajo na navedeno odločitev ugovor.

Prijavljeni tekmovalci  brez predpisane norme :

14349 UMEK Anja Ž 2000 VRH SD Vrhnika

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (DP mešanih parov-prijave .pdf)Prijavljeni tekmovalci DP mešanih parov zračno orožje11.09.18360 Kb
Odjemi to datoteko (Preverjanje norm Podatki o prijavljenih tekmovalcih za DP-člani.xls)Prijavljeni tekmovalci za DP 04.04.2018102 Kb
Odjemi to datoteko (Prijave DP v trapu.pdf)Prijavljeni tekmovalci za DP v trapu12.09.2018849 Kb