Kvalifikacije za 1.B državno ligo

Spoštovani,

v skladu s priloženim seznamov kvalificiranih društev vas vabimo na Kvalifikacije za 1.B DL.

Tekmovanje bo potekalo v soboto, 16.04.2016 v organizaciji SD Kovinar Ormož na strelišču Občinske strelske zveze Ormož, Trgovski center Holermous, Opekarniška cesta 2b.

Vsa društva naprošamo, da do torka 12.4. do 15. ure potrdijo svojo udeležbo organizatorju,

kontakt predsednik g. Stiven Vočanec na e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. oz. tel. 041431778.

Društva, ki do predpisanega roka ne bodo potrdila udeležbo, bomo šteli, da ne želijo sodelovati.

Na podlagi potrditev oz. odjav boste do petka s strani organizatorja prejeli mikročasovnico tekmovanja.

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (20160405_DL_KoncneLestvice_Kvalifikacije.pdf)Končne lestvice državnih lig05.04.16397 Kb