ePrijava - navodilo

Dobrodošli v spletni storitvi  Strelske zveze Slovenije s katero članice zveze na tekmovanja prijavljajo svoje registrirane tekmovalce v skladu z razpisanimi pogoji.

V skladu z razvojno strategijo SZS (Program razvoja športnega strelstva do leta 2020), sprejeto na 44. redni skupščini SZS dne 27.3.2014, ki zasleduje izboljšavo tekmovalnega sistema SZS za večjo aktivnost vseh članic SZS, z mesecem februarjem 2015 uvajamo elektronsko prijavo, t.i. ePrijavo s pomočjo posebne aplikacije.

Aplikacija dopolnjena 1.2.2016.

ePrijava na povezavi

ePrijava - navodilo v priponki

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (ePrijava-Navodilo1.pdf)ePrijava - navodilo31.01.2016487 Kb
Odjemi to datoteko (Organizator - štartna lista.xls)Pripomoček za izdelavo štartne liste 62 Kb
Odjemi to datoteko (Pozna prijava - obrazec.xls)Pozna prijava - pripomoček 32 Kb